Firma Viomedical jest nowoczesną firmą specjalizującą się w dystrybucji wysokiej jakości produktów medycznych. Reprezentujemy na polskim rynku producentów sprzętu medycznego, których produkty charakteryzuje innowacyjność i wykorzystanie najnowszych technologii. Staramy się aby nasi klienci – jednostki publicznej i prywatnej służby zdrowia – otrzymywali za naszym pośrednictwem produkty spełniające surowe kryteria jakościowe. Przyjęte przez nas standardy zarządzania i obsługi klienta są zbliżone do stosowanych przez największe międzynarodowe koncerny, natomiast elastyczność i indywidualne podejście do klienta sprawiają, że działamy sprawnie i prężnie.

Nasi pracownicy stanowią zespół profesjonalistów o wysokiej kulturze osobistej, którzy łącząc w sobie troskę o dobro i zaspokojenie potrzeb klienta kierują się zasadami etyki w biznesie. Pracownicy firmy kładą duży nacisk na zapewnienie odpowiedniego serwisu dla naszych odbiorców, propagowanie nowych metod leczniczych oraz edukację.

Dzięki współpracy z Viomedical partnerzy zyskują stabilnego i wiarygodnego partnera, który z pasją i zaangażowaniem realizuje stawiane przed nim cele.

cert2012 cert2011cert1 cert2